Apdares materiāli

Koku mizas tapetes

Mūsdienās ļoti lielu popularitāti un pieprasījumu gūst gan “gudrās” (tehnoloģiju ziņā), gan videi draudzīgās (materiālu ziņā) mājas. Vairāk namu īpašnieki izvēlas materiālus, kas nāk no dabas un ir videi nekaitīgi. Viens no variantiem, kā uzlabot vides draudzīgumu savā mājoklī ir veidot neparastu interjeru izmantojot dabiskus materiālus. Šie materiāli labvēlīgi ietekmēs gan Jūs, gan Jūsu viesus, kā arī piešķirs telpām pievilcīgu izskatu. Tos kombinējot kopā ar citiem materiāliem var iegūt patiešam ļoti labu rezultātu.
Starp populārākajiem materiāliem ir bambuss, niedres, koka finieris un koka mizas. Kā pamats augstas kvalitatīvām tapetēm ir ne tikai pierastā celuloze (papīrs), bet arī mūsdienās tiek ražotas no dabīgām sķiedrām - korķa, finiera, koka mizas.

Marmora plāksnes

Dabiskais akmens ir viens no vecākajiem dekoratīvajiem apdares materiāliem, kuru plaši un daudzveidīgi izmantoja jau tālā pagātnē. Mūsdienās atkal ir liels pieprasījums pēc akmens materiāliem, ņemot vērā šī materiāla augsto izturības līmeni un uzticamību, ka tas kalpos daudzus gadus. Pieaugošo popularitāti arī var skaidrot ar plašo dizaina risinājumu realizāciju, izmantojot akmens izstrādājumus. Tas piešķir Jūsu mājoklim elegantu un mūsdienīgu izskatu.
Viens no dabīgā akmens materiāliem ir marmors, kas izceļas ar ļoti elegantu spīdumu. Pamatā marmora plāksnes var izmantot kā ārējā, tā iekšējā apdarē. Kā piemēram ļoti labi šīs plāksnes kā apdares materiālu var izmantot kamīniem, grīdām, gan virtuves iekārtām, kāpnēm, sienām. Jebkurā gadījumā ļoti plašs pielietošanas spektrs, lai iegūtu modernu un skaistu mājokli.

Marmora plāksnes tiek piedāvātas daudz dažādos izmēros un ir gatavas lietošanai. To virsmas ir apstrādātas (pulētas, slīpētas, rievotas, piešķirts antīks izskats, kas rada silta un mājīga materiāla iespaidu) ļoti kvalitatīvi, ņemot vērā klienta vēlmes.

Granīta plāksnes

Granīts ir dabīgs akmens, ar lielu izturību pret temperatūras un klimata izmaiņām, kā arī tam ir liela mehāniskā izturība. Tam ir unikāla struktūra, tas viegli apstrādājams un lielākais pluss nenoliedzami ir tā kalpošanas laiks. Praktiski, izvēloties, piemēram, granīta grīdas segumu, tas Jums kalpos ļoti ilgi un nebūs jāsatraucas par seguma maiņu jau pēc pāris gadiem. Šāda tipa grīdas kopā ar apsildes iespējām (grīdas, kurās iebūvēti sildelementi, kas veido telpās temperatūras sadalījumu tuvu optimālajam) mūsdienās ir ļoti populāras. Līdz ar to šis ir lielisks risinājums ikvienam. Šie ir daži no iemesliem, kāpēc klienti bieži vien izvēlas tieši šo apdares materiālu.
Granīta plāksnes piemērotas gan iekšējai, gan ārējai apdarei. Kā piemēram, granīta plāksnes ļoti labi izskatīsies terases un dārzu celiņu apdarei un kā ideāls risinājums var būt cokola apdarei.

Interjerā granīta plāksnes lieliski var kombinēt un tās ir saderīgas arī ar citiem moderniem materiāliem, piemēram, metālu, stiklu, koku, kas dod iespēju realizēt modernu interjeru. Tās pieejamas dažādās krāsās un dažādos izmēros, atkarībā no klienta vēlmēm.

Apdares materiālus pie mums var ne tikai iegādāties, bet arī ir MS PROJEKTS kvalificēti speciālisti labprāt veiks pašu apdari vai ieklāšanu.

Scroll Up