Apsaimniekošana

Zālāja pļaušana

Ikvienas mājas, neatkarīgi no tā vai tā ir privātā vai daudzdzīvokļu māja, vizītkarte ir sakopta un skaista apkārtējā vide. Gada siltajos mēnešos liela vērība jāpiegriež arī zaļās zonas aprūpei, īpašu uzmanību pievēršot arī zālājam. Lai to saglabātu skaistu daudzus gadus nepieciešams to pareizi un regulāri kopt.
Daudziem cilvēkiem tas sagādā raizes sakarā ar citiem darbiem un aizņemtību, līdz ar to, lai ietaupītu Jūsu laiku un enerģiju, mūsu profesionāļi ar mūsdienīgu tehniku (trimmeriem, vai pļaujmašīnām) veiks visus nepieciešamos apsaimniekošanas darbus tajā skaitā arī zālāja pļaušanu.

Koku, krūmu, zaru apzāģēšana

Viena no svarīgākajām procedūrām ainavu dizainā ir koku, krūmu zaru apzāģēšana. Ne tikai dizainā, bet arī pašu drošībai tas ir svarīgi. Gadījumos, ja ir veci koki, kuru zari var apdraudēt jūsu drošību.
Speciālisti iesaka šādu atzarošanu veikt regulāri, vismaz vienu reizi gadā (īpašos gadījumos var arī vairākas). Vislabākais laiks ir pavasara sākums, parasti marta beigas, aprīlis.

Nelielu platību īpašniekiem, nav jēgas pirkt dārgas ierīces, lai iekoptu mazas platības, atbilstošu tehniku uzturēšana un kopšana bieži vien neatmaksājās. Mūsu kompānija piedāvā regulāru koku, krūmu zaru apzāģēšanas pakalpojumus. Speciālisti Jums nepieciešamā vietā un laikā ātri un kvalitatīvi veiks atzarošanu augļu, dekoratīvajiem kokiem un krūmiem, kā arī kokiem, kuru zari kļuvuši nedroši cilvēkiem.

Mazgāšana ar "KARCHER"

Jau daudzus gadus mūsu firma izvēlas KARCHER augstspiediena mazgāšanas iekārtas to kvalitātes un kalpošanas ilguma dēļ. Šīs modernās mazgāšanas iekārtas atvieglos darbu ikvienam to lietotājam. Mūsu personāls veiks mazgāšanu nepieciešamajā objektā. Attiecīgi, augstspiediena mazgāšanas iekārtām ir plašs pielietošanas rakurss. Ar tiem var mazgāt ēkas piebraucamos celiņus jeb taciņas, grīdas remonta laikā u.c., kā arī Jūsu mājas jumtu. Ātri un kvalitatīvi jebkurā laikā un vietā.

Sniega tīrīšana/izvešana

Bieži vien nesagatavoti ziemas sezonai nav tikai paši māju iedzīvotāji, bet arī atbildīgās iestādes par nama apsaimniekošanu. Sniegs un viss ar to saistītais šajā sezona ikvienam rada neērtības. Ņemot vērā šīs neērtības nepieciešama regulāra un savlaicīga sniega tīrīšana un izvešana. To var izdarīt tikai pieredzējuši meistari, protams, jāatceras arī par drošības pasākumu veikšanu procesa laikā. Nebūtu ieteicams (nav atļauts), nama īpašniekam pašam kāpt uz jumta un to tīrīt bez drošības aprīkojuma.
MS PROJEKTS piedāvājumu sarakstā ir arī sniega tīrīšana un izvešana. Attiecīgi, tīram gan no jebkuru (privātmājas, daudzdzīvokļu mājām, garāžas, saimniecības ēkas u.c.) ēku jumtiem, gan māju pagalmiem, gan arī piebraucamos ceļus. Viss atkarīgs no klienta vēlmēm.

Grunts planēšanas darbi

Bieži vien redzam pie mājā izbraukātu vai nelīdzenu zālāju.

Efektīva zemes izlīdzināšana jeb planēšana nodrošina uzlabotu kultūraugu produkcijas izveidi, izskatu, atvieglo pļaušanas darbu, kā rezultātā pļaušanas ierīču mūžs ir garāks. Šī līmeņošana palīdz izmantot un apstrādāt arī lielākus zemes gabalus.

Zemes līmeņošana uzlabo arī ūdens pārklājumu (līmeni), kas:
uzlabo augu produkcijas izveidi;

  • samazina darba apjomu;
  • samazina nezāļu daudzumu līdz pat 40%;

Būvniecības laukumu planēšana jeb izlīdzināšana paredzēta ekām, kurām ir pagrabs, vai mājas pamats tiek likts uz ekspansīvas augsnes. Šī līmeņošana sevī ietver ūdens apsaimniekošanas sistēmu, kas ierīkota tā, lai saglabātu ūdeni ekspansīvajā augsnē zemgrīdas līmenī un nepieļautu tās sarukšanu vai paplašināšanos, tādējādi bojājot ēkas pamatus.

Mūsu kvalificētie meistari palīdzēs Jums veikt šos izlīdzināšanas darbus ar atbilstošu tehnisko aprīkojumu.

Remontdarbi

Piedāvājam veikt jebkāda veida kvalitatīvus remontdarbus Jūsu apartamentos (mājas, dzīvokļi, ofisi u.c.) Papildus piedāvājam arī konsultāciju remontējamajā objektā. Remontdarbu sarakstā ietilps ne tikai telpu remonts, bet arī vispārējie remontdarbi, kā, piemēram, logu maiņa, jumta darbi, rekonstrukcija, fasādes darbi, konstrukciju remonts.
Mūsu meistari darīs visu, lai uzlabotu Jūsu apkārtējas vides kvalitāti, līdz ar to arī Jūs ikdienā jutīsaties labāk.

Scroll Up