Betonēšana

Pamatu

MS Projekts piedāvā Jūsu ēkai veikt pilnu pamatu izbūves ciklu, sākot no būvlaukuma sagatavošanas (augsnes auglīgā slāņa nostumšanas un pamatu rakšanas) un beidzot ar pašu pamatu ieliešanu.
Mēs parūpēsimies, lai pamati būtu pilnībā atbilstoši plānotās ēkas izmēram, grunts tipam un citiem faktoriem, kas pretējā gadījumā varētu veicināt ēkas nosēšanos vai pamatu plaisāšanu.

Sienu

Piedāvājam veikt ēku sienu projektēšanu un izbūvi maksimāli īsos termiņos, garantējot veikto darbu augsto kvalitāti. Zinoši speciālisti, sadarbojoties ar Jums, veiks ēkas sienu izbūves plānošanu un projekta izstrādi, atbilstoši visiem mūsdienu celtniecības un drošības standartiem.
Katram klientam tiek izmantota individuāla pieeja, tādējādi, nodrošinot to, ka mūsu izstrādātais ēkas sienu projekts maksimāli atbildīs Jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Kolonnu

Veicam dažāda veida un formu kolonnu betonēšanu. Izmantojam veidnes, kuras var pielietot dažāda augstuma un diametra kolonnu betonēšanai. Visizplatītākās ir apaļās un kvadrāt kolonnas. Mēs piedāvājam veikt arī nestandarta formu kolonnu betonēšanu, piemēram, sešstūra vai astoņstūra kolonnas. Pēc kolonnu betonēšanas veicam arī to virsmas pēcapstrādi, lai tās būtu pēc iespējas gludākas un skaistākas. Jāpiebilst, ka mūsu izmantotie kolonnu veidņu komplekti ir aprīkoti arī ar darba platformām, tādējādi, betonēšanas darbus veicam atbilstoši visaugstākajām darba drošības

Pārsegumu

Izgatavojam un uzstādam betona pārsegumus dažādas sarežģītības projektos. Esam gatavi uzņemties pat vissarežģītākos projektus - grūtības mūs nebiedē, tas mums ir kā jauns izaicinājums. Mūsu meistari vienmēr atradīs risinājumu - arī nestandarta situācijās, ar nestandarta risinājumiem.
Pārseguma plātņu betonēšanai izmantojam pārseguma veidnes, tādējādi, atvieglojot to izgatavošanu un nodrošinot to, ka betonēšanas darbi notiks atbilstoši visiem darba drošības kritērijiem.

Kāpņu

Projektējam un betonējam dažāda tipa kāpnes.
Betonējot kāpnes, izmantojam speciālus veidņu risinājumus, lai atvieglotu kāpņu izbūves procesu un veidņu izmantošana arī ļauj vienlaicīgi veikt vairāku kāpņu laidienu betonēšanas darbus.

Atbalstasienas

 Izgatavojam dažādu veidu atbalstsienas.
Atbalstsienas var izmantot ļoti dažādiem mērķiem, piemēram:
 • upju vai kanālu krastu nostiprināšanai;
 • ūdenstilpņu (ūdenskrātuvju) krastu nostiprināšanai;
 • trokšņu atstarojošas sienas (piemēram, ja dzīvojat pie lielceļa)
 • ceļu uzbērumu balsta konstrukcijām (autoceļu vai dzelzceļu uzbērumi)
 • grunts nostiprināšanai;

Tvertne

Izbūvējam monolītā dzelzsbetona tvertnes.
Tās iedalās vairākos veidos, atkarībā no to pielietojuma:
 • biogāzes tvertnes (paredzētas biogāzes ražošanai);
 • industriālās tvertnes (rūpniecisko materiālu un to atlikumu uzglabāšana);
 • lauksaimniecībai (graudaugu uzglabāšanai, lopbarības skābēšanai un mēslu uzglabāšanai);
 • monolītā dzelzsbetona rezervuāri (dzeramā ūdens uzglabāšanai un pilsētu notekūdeņu attīrīšanai)

Paneļu/bloku montāža

Veicam paneļu / bloku uzstādīšanu jeb montāžu. Mūsu meistari to paveiks ātri un kvalitatīvi. Pats svarīgākais bloku montāžas procesā ir pareiza un, galvenais, precīza bloku ieklāšana uz ēkas pamatiem.

 

Ieguvumi, izmantojot [gāzbetona] blokus:
 • ātra un salīdzinoši vienkārša montāža;
 • skaņas izolācija;
 • teicama ugunsizturība;
 • siltumizolācija
Scroll Up