Jumta darbi

Konstrukciju izbūve koka/metāla

SIA MS PROJEKTS meistariem ir liela pieredze jumtu darbos, koka konstrukciju montāžā, jumtu segumu ieklāšanā, noteksistēmu izbūvē. Jumtu darbos ir daudz svarīgu nianšu, ko noteikti vajag ievērot un cītīgi paveikt, lai jumts būtu kvalitatīvs un kalpotu ilgi!
Pēc pieredzes apgalvojam, ka, lai māja Jums kalpotu ilgu laiku, jābūt kārtīgi izbūvētiem pamatiem, jumtam un noteksistēmai - tam piekritīs lielākā daļa pieredzējušu meistaru!

Spāru montāžā

Ikviena jumtam ir svarīgi uzstādīt pareizi spāres, jo tālākie darbi ir atkarīgi no tā cik precīzi tās ir uzstādītas. Latojumu parasti veido no latām un dēļiem.
Spāres kopā ar citiem konstrukcijas elementiem veido jumta seguma pamatni. Spāru montāža ir darbietilpīgs un ļoti svarīgs process, tāpēc būtu ieteicams to veikt pieredzējušam un kvalificētam meistaram.

Konstrukciju remontdarbi

Mūsu firma piedāvā kvalitatīvi un ātri veikt konstrukciju remontdarbus ikvienas ēkas jumtam, kam tas nepieciešams. Remontu veicam gan nesošajām konstrukcijām, gan pašam jumta segumam, neatkarīgi no tā kāda veida ir jumta konstrukcija ( vienslīpes, divslīpju, lauztie jeb mansarda, daudzslīpju u.c.)

Siltināšana

Lai ietaupītu siltumenerģiju un arī palielinātu komfortu ēkas telpās, ļoti liela loma ir ēkas konstrukciju, tajā skaitā jumta, sienu, grīdu u.c. kvalitatīvai nosiltināšanai. Lai jumta konstrukcijas masa būtu mazāka, tāpēc ieteicams lietot pēc iespējas vieglākus siltumizolācijas materiālus. Parasti jumtu siltināšanai tiek izmatoti vai nu ar minerālvati vai akmens vati. Siltinājuma biezums daža tipa jumtiem ir atšķirīgs, vidēji tas ir no 150 līdz 250mm. Siltumizolācijas kārtu visbiežāk ievieto starp spārēm. Visa pamatā ir izvēlēties efektīvus siltumizolācijas materiālus, kā arī pareiza to izmantošana.
Vislabāk siltināšanas darbus uzticēt mūsu firmas speciālistiem, kuri parūpēsies ne tikai par siltināšanas darbiem, bet arī piegādās visus darbam nepieciešamos materiālus. MS PROJEKTS speciālistiem ir liela pieredze šāda tipa darbos un līdz ar to darbs tiek veikts atbilstoši visām klienta prasībām.

Segumu ieklāšana

Jumta segumam noteikti ir jāizvēlas kvalitatīvus materiālus, kuriem ir augsta noturība pret ārējās vides iedarbību. Noteikti seguma ieklāšanu jāuztic kvalificētam personālam, jo darot to neprasmīgam darbaspēkam laika gaitā var veidoties dažādi bojājumi.
Jumta seguma izvēle mūsdienās ir liela un tā paliek paša klienta ziņā. Mūsu meistari labprāt sniegs padomu kādu segumu un, kas būtu jāievēro, lai izvēlētos labāku un kvalitatīvāku jumta segumu. MS PROJEKTS piedāvā arī pašu seguma ieklāšanu. Ieklājam jebkura veida segumu, attiecīgi, tas varētu būt, gan skārda viļņoto lokšņu jumta segums, gan kausējamais jumta segums, gan šindeļu jumta segumu u.c. pēc klienta vēlmēm.

Noteksistēmu uzstādīšana

Noteksistēmai ir liela nozīme, lai netiktu sabojāts jumts, ēkas fasāde vai mājas pamati. Tā novada ūdeni no jumta. Mūsu firma piedāvā dažādu veidu un materiālu noteksistēmas, piemēram, skārda vai PVC. Liela nozīme ir kvalitātei. Ja noteksistēmas izgatavotas vai uzstādītas nekvalitatīvi, tas var radīt ēkas bojājumus, kas noved pie remontdarbiem, līdz ar to liekiem materiālajiem izdevumiem.
MS PROJEKTS kvalificētie meistari nodarbojas ar noteksistēmu uzstādīšanu un materiālu piegādi. Mūsu darbinieki izmērīs un aprēķinās visu nepieciešamo materiālu daudzumu.

Sniega barjeru uzstādīšana

Kā viens no risinājumiem, lai no jumta sniegs neuzkristu virsū nama īpašniekam vai kādam citam cilvēkam, ir uzstādīt sniega barjeras. Tās lieliski aizturēs sniegu un neļaus tam noslīdēt lejā no jumta.
Mūsu firma piedāvā uzstādīt šādas barjeras ikviena tipa mājas jumtam. Sniega barjeras ir kā drošības elements ziemas sezonā.

Skursteņu/parapetu restaurācija

Mājas ir aprīkotas ar dūmu izvades sistēmu un ventilāciju. Ļoti bieži pie skursteņa stāvokļa apsekošanas atklājas, ka tas neatbilst nepieciešamajām ekspluatācijas prasībām.
Skursteņiem tas var parasti būt tad, kad skurstenis ir palicis bez cepures, plaisām, apmetuma nodrupšanas gadījumā. Vecu māju dūmeņi ar laiku nolietojas, it īpaši, ja tos regulāri netīra un nekopj, tas stipri paātrina nolietošanās procesu.
Ļoti svarīgi reizi ceturksnī ir sekot līdzi skursteņa tehniskajam stāvoklim, tam jāatbilst visām ugunsdrošības prasībām un normatīviem.
MS PROJEKTS piedāvā skursteņu, kā arī parapetu remonta darbus. Pirms darba uzsākšanas mūsu kvalificētie speciālisti novērtēs tehnisko stāvokli un saskaņos ar Jums vislabāko laiku darba veikšanai.

Sniega tīrīšana

Ziemas sezonā, kura pie mums Latvijā katru gadu namīpašniekiem nes nepatīkamus pārsteigumus, ēku ekspluatāciju bieži vien apgrūtina sniega sega uz jumtiem, kā arī tekņu, notekcauruļu un jumta satekņu aizsalšana, apledojuma un lāsteku veidošanās, kas var izraisīt jumta tecēšanu vai arī apdraudēt pašus mājas iedzīvotājus (krītošas lāstekas). Tāpēc ir noteikti jāpievērš liela uzmanība jumta attīrīšanai no sniega un apledojuma.
Tas pie mūsu ziemas apstākļiem ir jādara regulāri, lai netiktu bojāts jumts, notekcaurules un teknes. Ja to regulāri nedara, tad jau vairāk līdzekļi ir jāieliek jumta remontdarbos, nevis tikai jumta tīrīšanā.
Tāpēc MS PROJEKTS piedāvājumā ietilpst jumtu tīrīšana. Lai ieekonomētu Jūsu laiku, mūsu speciālisti ieradīsies konkrētā laikā un vietā un ar atbilstošu tehniku veiks jumta tīrīšanas darbus.

Mazgāšana

Lai uzturētu jumtu kvalitatīvu un tas Jums kalpotu daudzus gadus nepieciešama arī jumta mazgāšana. Apkārtējās vides ietekmē laika gaitā jumts kļūst netīrs, piemēram, ja pie mājas ir kāds liels koks, kurš aizēno kādu jumta daļu, laika gaitā uz jumta sakrīt ķērpji, lapas, tas apsūno. Lai paildzinātu jumta kalpošanas ilgumu, būtu nepieciešams veikt profilaktiskos darbus, tajā skaitā arī jumtu mazgāšanu. Nav ieteicams pašam mājas saimniekam darīt šādu darbu, jo bieži vien nav speciālais drošības aprīkojums un arī zināšana strādāšanai lielā augstumā.

Izmaksas šādam procesam var uzzināt pie mūsu speciālistiem. Papildus jumtu mazgāšanai, mazgājam arī notekcaurules.

Tekņu tīrīšana

Gan gada aukstajos mēnešos, gan arī rudenī jāpievērš liela uzmanība ne tikai jumtam, bet arī teknēm un notekcaurulēm. Iedomāsimies gadījumu, kad ārā kūst sniegs, grādi mazliet pāri nulles atzīmei, no jumta kūst sniegs. No izkusušā sniega rodas sniegūdens, notecēt ir grūti jo tekne ir pilna ar lapām. Tad tekne aizdambējās, un sāk veidoties lāstekas un liels svars uz teknēm. Šāds gadījums ziemā var radīt ne tikai cauruļu un tekņu bojājumus, bet arī pašas mājas fasādes bojājumus, kas noved pie remontdarbiem un līdz ar to liekiem izdevumiem.
Mēs iesakām biežāk tīrīt teknes, gan pa ziemu, gan arī citos gadalaikos (rudenī noteikti, kad krīt lapas).

Vislabāk šādu pakalpojumu uzticēt mūsu profesionāļiem, kuriem ir liela pieredze šādu darbu veikšanā. Ātri un kvalitatīvi tiks veikta tīrīšana un jebkurā Jums vēlamajā laikā un vietā.

Scroll Up