Koka paneļu mājas

Projektēšana

Ikvienas ēkās būvniecība sākas ar projekta izstrādi. Projekts nepieciešams, pirmkārt, lai varētu saņemt visas nepieciešamās atļaujasbūvniecības uzsākšanai un, kad šīs atļaujas ir saņemtas, tad pēc projekta var sākt mājas ražošanu. Projektēšana ir jebkuras ēkas būvniecības pirmais posms.
Projektējam ēkas gan pēc individuāla pasūtījuma (pasūtītajam ir iespēja realizēt visas savas idejas un izvērsties ar savu vīziju par to, kā izskatīsies un kāda būs ēka), gan piedāvājam tipveida mājas projektus (jau gatavs projekts, kurā var arī veikt izmaiņas pēc klienta vēlmēm, attiecīgi, izmaksu ziņā lētāks un laika ziņā ātrāks variants). Mēs cenšamies pilnībā īstenot katra pasūtītāja vēlmes un ieceres. Projekta izstrādes laiks un izmaksas atkarīgas no pasūtītāja vēlmēm. Kā arī varam veikt visus darbus kas saistīti ar mājas būvniecības noformēšana.

Ražošana

Koka paneļu mājas, savu zemo izmaksu un ātrās uzstādīšanas dēļ, kļūst aizvien populārākas visā Eiropā. To izmaksas, salīdzinot ar citiem māju tipiem, ir ievērojami zemākas, kā arī uzstādīšana vienkāršāka un ātrāka. Tā kā paneļu māja ir vairakkārt vieglāka nekā, piemēram, bloku vai ķieģeļu būve, tad arī pamatu izbūves maksa mazāka un pats process ir vienkāršāks un ātrāks. Nesošās mājas konstrukcijas parasti tiek izgatavotas no skujkokiem - visbiežāk no priedes vai egles.
Šī ēkas koka konstrukcija no fasādes un iekšpuses var apšūta ar dažādiem apdares materiāliem.

Rezultātā mēs iegūstam pašas siltākās, energoefektīvākās, nemirkstošas, dabai draudzīgākas, mitruma un vēja drošas mājas.

Uzstādīšana

Mūsu meistari ātri un kvalitatīvi veiks koka paneļu mājas uzstādīšanu un visus ar to saistītos darbus, ieskaitot arī dažādu dizaina/dekoratīvo elementu uzstādīšanu.

 

Izvēloties koka paneļu māju Jūs varēsiet:

  • veikt būvniecību, kad vien vēlaties – zema gaisa temperatūra nav šķērslis mājas būvniecībai, uzstādīšanai;
  • izvēlēties kādu no gatavajiem projektiem vai izveidot individuālo, kas pilnīgi atbildīs Jūsu vēlmēm un prasībām – arhitektoniskie risinājumi ir praktiski neierobežoti;
  • sākt tajā dzīvot 3 mēnešu laikā, skaitot no būvniecības uzsākšanas brīža;
  • samazināt ēkas uzturēšanas izmaksas, jo īpašā paneļu ražošanas tehnoloģija nodrošina lielisku ēkas siltumizolāciju;
  • dzīvot videi draudzīgā mājā!

Transportēšana

Mēs varam noorganizēt iekraušanu un aizvešanu uz Jūsu būvobjektu!

Scroll Up