Logu montāža

Logi

Logi ir skats uz ārpasauli un ļoti svarīgi ir, lai tie būtu kvalitatīvi un kalpotu klientam daudzus gadus. PVC Logi ir ļoti kvalitatīvi tie ir izgatavoti no Vācu profila, ar labu skaņas izolāciju, siltuma ekonomiju, dažādu izmēru un krāsu izvēli. Individuāla pieeja katram klientam.
MS PROJEKTS nepieciešamības gadījumā labprāt sniegs Jums konsultācijas, bet kvalificētie meistari veiks kvalitatīvus montāžas darbus, palīdzēs, ar nomērīšanu un plānošanu un beidzot ar palodžu uzstādīšanu un logu aiļu apdari.

Jumta logi

Jumta logiem ļoti liela priekšrocība salīdzinoši ar vertikāli iebūvētiem logiem, ir tā, ka tie dod vairāk gaismas, aptuveni no 30-40%, kā arī jumta logi parasti dod vairāk siltumu un līdz ar to jumta istabās ir siltāk un patīkamām uzturēties. Jumta logi ir pieejami ikviena izmēra, krāsas un vēlmēm. Loga izmērus parasti izvēlas atkarībā no atstatuma starp spārēm. Taču der atcerēties, ka arī tas nav ierobežojums, jo spāri ir iespējams pārzāģēt, izveidot izmijas, līdz ar to praktiski var iebūvēt arī lielāka izmēra logus.
Kaut gan loga iebūvēšana nav sarežģīta, taču svarīgs faktors ir pareiza logu montāža, lai tas kalpotu daudzus gadus. Logu konstrukcija var būt atšķirīgas un tā pastāvīgi tiek pilnveidota, tāpēc montāža jāveic stingri saskaņā ar instrukciju, bet labāk šo montāžu uzticēt profesionāļiem.

Scroll Up