Nožogojumi

Pīto žogu uzstādīšana

Pītos žogus mūsdienās visbiežāk izmanto mazdārziņu, ražošanas teritoriju, lauku īpašumu vai privāto mežu dārzu ierobežošanai. Tā lielākā priekšrocība ir tā kvalitāte un cenas atbilstība, kā arī ērtā un ātra montāža, līdz ar to ir ļoti viegli uzstādāmi un pietiekami elegants risinājums ikvienam.

Mūsu meistari veiks šos uzstādīšanas darbus ātri un kvalitatīvi, Jums nepieciešamajā laikā un vietā.

Paneļu stieples žogu uzstādīšana

Paneļu stieples žogu lielākā priekšrocība ir tā, ka tie ir ļoti izturīgi, ērti uzstādāmi un piemēroti ikvienu ēku ierobežošanai. Mūsdienās tos visvairāk izmanto industriālo būvju ierobežošanai, kā arī parku, skolu, privātmāju ierobežošanai. Tie sastāv no gataviem elementiem un no tiem iespējams izveidot liela augstuma sētas, savienojot paneļus vienu aiz otra. Līdz ar to īpaši labi izmantot vietās, kur nepieciešami augsti žogi, piemēram, speciālas nozīmes objektu nožogošanai.

Koka paneļu žogu uzstādīšana

Koka paneļu sētas ir ļoti iecienītas mūsu klientu vidū. Tos visvairāk izvēlas privātmāju saimnieki. Koks ir ne tikai videi draudzīgs materiāls, bet to var ļoti labi kombinēt ar citiem materiāliem, un rezultātā iegūt gaumīgu sētas dizaina risinājumu. Koka sētām piemīt ne tikai elegants izskats, bet arī tie izolē skaņu, tie ir ilgmūžīgi un mazāk caurskatāmi. Lai koka paneļu žogs kalpotu ilgi tie regulāri jāuzmana un nepieciešamības gadījumā jāveic remontdarbi (tas nav nekas grūts, nomainīt pāris dēļus vai vienkārši nokrāsot).
MS PROJEKTS kvalificētie darbinieki veic koka paneļu nožogojumu izgatavošanu, uzstādīšanu ātri un jebkurā Jums vajadzīgajā vietā.

Paaugstinātās drošības žogu uzstādīšana

Vietās, kuras nepieciešama papildus drošība, lai tajā neiekļūtu nepiederošas personas, nepieciešams uzstādīt paaugstinātas drošības žogus. Paaugstinātas drošības žogus visvairāk izmanto spēkstaciju, militāros objektos, ātrgaitas dzelzceļa u.c. ierobežošanai.
Pašam īpašniekam nevajadzētu bez priekšzināšanām uzstādīt šāda veida žogus. Labāk uzticēt šādu darbu augsti kvalificētiem un pieredzējušiem profesionāļiem. MSPROJEKTS labprāt veiks šādu nožogojumu izgatavošanu, uzstādīšanu un visu ar to saistīto darbu veikšanu.

Visu veidu žogu izgatavošana

Elegants žogs ir kā papildinājums ēkai un ikviens īpašums sākas ar nožogojumu. Sētas parasti atšķiras ar to konsturkcijas veidu un mērķi, kam tās kalpos.
Mūsu firma kvalitatīvi un ātri izgatavos jebkura veida, izmēra, krāsas un materiāla žogus gan jau gatava risinājuma, gan individuālā risinājuma, ņemot vērā visas klienta vēlmes un vajadzības. Attiecīgi, izgatavojam žogus netikai privātmājām, bet arī industriālajiem objektiem un lauksaimniecības vajadzībām.

MSPROJEKTS palīdz klientam izvēlēties optimālo žogu risinājuma veidu, un veic uzstādīšanas darbus. Kaltie nožogojumi ir izturīgi un kalpos Jums daudzus gadus.

Kvadrātcauruļu paneļu žogu uzstādīšana

Kvadrātcauruļu paneļu žogi ir mūsdienīgs risinājums ikvienas ēkas žoga izveidē. Tiem ir pieejami daudz dažādi izmēri un pieņemamas cenas ikvienam. Šāda tipa sētas ir samērā viegli montējamas un ļoti izturīgas pret apakārtējas vides ietekmi.
Mūsu profeisonālie meistari uzstādīs arī šāda tipa nožogojumus jebkurā klientam vajadzīgā vietā.

Scroll Up