Pagaidu ceļu būvniecība

Melnzemes nostumšana

Lai veiktu pareizu vietas sagatavošanu tālākajam darbam, parasti pilnībā tiek noņemts melnzemes slānis.
Mēs piedāvājam melnzemes nostumšanu jeb noņemšanu un kvalitatīvi sagatavosim Jūsu zemes gabalu apbūvei vai arī jauna ceļa seguma ieklāšanai.

Grants, smilts ierīkošana

Grants sastāv no nedalāmiem dažāda izmēra iežu fragmentiem. Tas ir ļoti nozīmīgs materiāls, kuru izmanto ceļa seguma būvei, īpaši lauku rajonos, kur nav lielas satiksmes un tas ir viens no lētākiem ceļa segumiem.

Grants kopā ar smiltīm veido noturīgu un cietu savienojumu. Noturīgs ceļa segums ir ļoti svarīgs.

Šķembu slāņa ierīkošana

Nevienam nepatīk, ja ceļi ir nekvalitatīvi, bedraini vai kā citādi nelabvēlīgi braukšanai vai iešanai. Ir svarīgi, lai ceļam būtu labs pamats, lai tas kalpotu ilgāku laiku. Patīkami ir arī, ja šis ceļš labi izskatās. Tomēr, lai tādu segumu izveidotu ir nepieciešami vairāki priekšdarbi, kas liktu labu pamatu kvalitatīvam ceļam.
Tiesa, tas prasa nedaudz vairāk laika, lai iegūtu labu rezultātu. Bez pareizās vietas izvēles, svarīgs ir arī sastāvs jeb slāņi, kādi atrodas zem īstā seguma.
Šķembu slāni parasti izmanto smagāku auto ceļiem. Gan cietajam, gan irdenajam segumam šo slāni pamatā veido dolomīta vai granīta šķembas. Šo šķembu izmēri pamatā ir no 40mm līdz pat sīkiem puteklīšiem. Labākais šī slāņa biezums ir līdz 25 cm. Ir iespēja šādu slāni arī nelikt, tomēr tad ceļa augšējais segums ātrāk tiks sabojāts un būs nepieciešams bieži līdzināt ceļa segumu.
Mūsu meistari piedāvā kvalitatīvu šāda veida slāņa iekārtošanu jebkurā piemērotā jums vēlamā vietā.

Scroll Up