Rekonstrukcija

Koka konstrukciju maiņa

Koks kā materiāls tiek vērtēts ļoti augstu, pateicoties tā lielajai izturībai, samērā efektīvajām izmaksām, kā arī vizuālajām īpašībām, kas piešķir dabiskumu un skaistumu jebkurai ēkai, kurā ir iekļauti koka elementi.
Koksni izmanto ne tikai kā interjera elementu, bet arī kā galveno sienu balstus mājas būvniecībā, tāpēc koks ir pakļauts arī ārējās vides ietekmei – mitrumam, saules stariem, salam u.c. Visbiežāk bojājumiem tiek pakļauti – dēļu apšuvumi un sānsienas, grīdas, balkona apdare, kā arī nožogojumi, kuri ir veidoti no koka.

Lai nerastos lieko bojājumi ir nepieciešams veikt pārbaudes un laikus šīs konstrukcijas apstrādāt vai nomainīt ar jaunām. To nevajadzētu darīt pašam ar saviem spēkiem, jo ieguldītais darbs var neatmaksāties un beigties ar vel lielākiem zaudējumiem, tāpēc mūsu meistari piedāvā lielisku iespēju – nomainīt šīs koka konstrukcijas pret jaunām, kas kalpos jums ilgu laiku, jo tās būs ierīkotas profesionāli un kvalitatīvi.

Mūru nostiprināšana

Mūris ir īpaša konstrukcijas, kas tiek veidota no atsevišķām nelielām vienībām, kas ir savā starpā īpaši sastiprinātas. Šī konstrukcija ir stabila, stipra un izturīga, tomēr arī šāda veida konstrukcija var tikt pakļauta visādiem bojājumiem.
Viss ir atkarīgs no tā, no kāda materiāla mūris tika uzcelts un savienots, tomēr jo labāk šis mūris tiks nostiprināts, jo ilgāk tas kalpos un nevajadzēs raizēties par tā sabrukšanu un bojāšanos.

MS PROJEKTS meistari piedāvā kvalitatīvu ēku mūra nostiprināšanu. Mūsu profesionāļiem ir liela pieredze šāda darba veikšanā.

Pamatu pastiprināšana

Ja ēkas pamati vai sienas sāk ieplaisāt vai pat drupt, tad tas ir signāls, ka jāsauc meistari, jo tas var beigties arī ar ēkas sabrukšanu un to neviens negribētu, tapēc jau laikus būtu pareizi veikt profilaktiskus darbus ēkas pamatiem.
Protams, ir iespēja pamatus arī nomainīt (atjaunot) pret jauniem, tomēr atkal tas maksās daudz vairak kā tos laikus salabot, lai nerastos problēmas. Tomēr tass viss ir atkarīgs no tā kādā stāvoklī uz doto brīdi ir Jūsu īpašuma pamati.

Pirms to pastiprināšanas tiek veikta pārbaude, lai noskaidrotu, kāda veida darbs ir nepieciešams, jo nepareiza pamatu pārbūve, var novest pie nelabvēlīgām sekām. Ja pamati jau ir bojāti un nav iespējams tos salabot, tad visizdevīgāk ir likt tos pa jaunam.

Monolīto joslu izbūve

Monolīta josla sastāv no dzelzsbetona plātnes, kas tiek izveidota vienā izlējumā. Izlejot betonu vienā lējumā, tas veidojas, kā stipra perimetra plātne, bez liekiem bojājumiem, lūzumiem un vājajiem punktiem un plaisām.
Šāda betona josla padara konstrukcijas izturīgākas, kas kopā ar armatūras stieņiem, kuri ievietoti betona sistēmā pirms liešanas, ļauj monolīta joslai izturēt lielu stiepes un spiedes spēku.

Mūsu kvalificētie meistari piedāvā veikt monolītu joslu izbūvi, izmantojot mūsdienīgu tehniku.

Grunts maiņa

Pirms ēkas būvniecības ir jāpārliecinās, vai grunts, kas atrodas zem mājas pamatiem un grīdas ir laba un pietiekamā daudzumā, jo pretējā gadījumā kanalizācija, ūdensvadi un citas trubas var nosēsties un sabojāties – tas būtu „labākajā gadījumā”. Sliktāk būtu tiem, kuriem sāktu plaisāt mājas sienas, grīdas, vai pat pamatu iegrimšana zemē. Pēc ģeoloģijas rādījumiem var saprast vai grunts maiņa ir nepieciešama, jo mājas pamatiem un grīdām ir jābūt drošiem un kvalitatīviem, jo mājas pamati turas uz zemes, jeb augsnes, uz kuras tie atrodas. Mūsu firmas speciālisti konsultēs jūs un piedāvās labāko variantu grunts nomaiņai, ja tāda būs nepieciešama un sagatavos to jūsu mājas pamatu likšanai.

Scroll Up